Interneto naršyklės

Dabar nėra ypatingai daug naršyklių, ypatingai jeigu reikia patogios, kuri nestriginėtų ar neužkrautų kompiuterio. Jūs turbūt dauguma žinot pačias populiariausias naršykles, tokias kaip: mozilla firefox, opera, internet explorer. Bet yra ir dar keleta jų, kurios gali būti įrašytos jau į programinę įranga (kaip ir internet explorer windows os).

Opera - saugi, pilnai prisitaikanti prie žmonių poreikių. Ši naršyklė yra labai sparti, apsaugota tuo įsilaužimų ir yra nemokama! Ši naršyklė labai gerai atvaizduoja naujausius internetinius puslapius, naujus puslapius galima atversti naujose kortelėse, tai tikrai neužkraus naršyklės ir ji nesulėtės.

Mozilla - ši naršyklė turbūt lyderiauja tarp kitų savo ypač ištobilintu saugumu. Į naršyklę galima prisidėti tūkstančius priedų (add-ons), kurie yra visiškai nemokami ir yra platinami oficialiam "mozillos" puslapyje. Naršyklė palaiko visas naujausias technologijas ir interneto standartus.

Internet Explorer - išėjusioji naujoji internet explorer 7 versijai, tikinama, kad ji yra pati saugiausia naršyklės versija iš visų. Ji yra nemokama visiems Windows naudotojams. Microsoft atstovai teigia, jog ji padės apsisaugot nuo virusų, šnipinėjimo programų ir kitų kenkėjų.

Netscape - yra nauja seniau buvusio vienintelio Internet Explorer konkurento versija. Netscape 8 yra visiškai paremtas FireFoxpagrindu ir turi beveik visas Firefox savybes. Galimybė pakeisti puslapių vaizdavimovariklį (Gecko arba Internet Explorer).

Safari - Tai naujoji Apple naršyklė skirta Leopard operacinei sistemai, bet ją galima naudoti ir Windows aplinkoje. Anot Apple tai pati sparčiausia, lengviausia valdoma naršyklė pasaulyje. Su pačia paprasčiausia išvaizda Safari gali veikti daugiau nei 1.9 karto greičiau, nei Internet Explorer.